Stäng sidan

Kontakta Destination Södertälje


tycktill

Tyck till om webbplatsen. Vi arbetar ständigt med att utveckla och förbättra vår webbplats och vill gärna höra vad du tycker.
Har du synpunkter, frågor, tips eller annat – kontakta oss. Tack för hjälpen!


Destination Södertälje

Destination Södertälje

Södertälje kommun
Campusgatan 26, Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
info@destinationsodertalje.se

Södertäljebyrån

Södertäljebyrån

Turistinfo • Mötesplats • Servicepunkt
Saltsjögatan 1, Södertälje
+46 8 523 060 30
turist@sodertalje.se

Ahmed Khairy

Ahmed Khairy

Koordinator,
Södertäljebyrån
08-5230 10 00 (vxl)
ahmed.khairy@sodertalje.se

Aydin Aho

Aydin Aho

Chef,
Näringslivenheten
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
aydin.aho@sodertalje.se

Birgitta Lehmus Hector

Birgitta Lehmus Hector

Koordinator,
Enheten för högre utbildning
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
birgitta.lehmushector@sodertalje.se

Cathrine Haglund

Cathrine Haglund

Enhetschef,
Enheten för högre utbildning
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
cathrine.haglund@sodertalje.se

Erik Hanzon

Erik Hanzon

Projektsamordnare
Södertäljebyrån
08-5230 10 00 (vxl)
erik.hanzon@sodertalje.se

Erik Uddén

Erik Uddén

Tjänsteledig
Näringslivsenheten
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
erik.udden@sodertalje.se

Eva Helén

Eva Helén

Utvecklingsstrateg,
Näringsliv och projekt
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
eva.helen@sodertalje.se

Jeanette Freij

Jeanette Freij

Näringslivssamordnare,
Destination Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
jeanette.freij@sodertalje.se

Karin Voltaire

Karin Voltaire

Chef,
Destination Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
karin.voltaire@sodertalje.se

Linda Färggren

Linda Färggren

Chef,
Södertäljebyrån
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
linda.farggren@sodertalje.se

Monica Ivnäs

Monica Ivnäs

Näringslivsutvecklare,
Näringslivsenheten
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
monica.ivnas@sodertalje.se

Mirja Kaufmann

Mirja Kaufmann

Projektsamordnare,
Destination Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
mirja.kaufmann@sodertalje.se

Robil Haidari – projektledare

Robil Haidari

Utvecklingsstrateg,
Destination Södertälje
08-5230 10 00 (vxl)
robil.haidari@sodertalje.se