Stäng sidan

Kontakta Destination Södertälje


tycktill

Tyck till om webbplatsen. Vi arbetar ständigt med att utveckla och förbättra vår webbplats och vill gärna höra vad du tycker.
Har du synpunkter, frågor, tips eller annat – kontakta oss. Tack för hjälpen!

Destination Södertälje

Destination Södertälje

Södertälje kommun
Nyköpingsvägen 26, Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
info@destinationsodertalje.se

ds-kontaktperson_anna_k

Anna Kock Kongani

Projektsamordnare
Platsutveckling
08-5230 10 00 (vxl)
anna.kockkongani@sodertalje.se

Aydin Aho

Aydin Aho

Näringslivsenheten
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
aydin.aho@sodertalje.se

ds-kontaktperson_cissi_g2

Cissi Grape

Projektledare
Platsutveckling
08-5230 10 00 (vxl)
cissi.grape@sodertalje.se

Erik Uddén

Erik Uddén

Näringslivsenheten
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
erik.udden@sodertalje.se

Eva Helén

Eva Helén

Utvecklingsstrateg,
Näringsliv och projekt
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
eva.helen@sodertalje.se

Jeanette Freij

Jeanette Freij

Näringslivssamordnare,
Destination Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
jeanette.freij@sodertalje.se

ds-kontaktperson_katarina_f

Katarina Forsgårdh

Näringslivskoordinator
Näringsliv & Projekt
08-5230 10 00 (vxl)
katarina.forsgardh@sodertalje.se

Linda Färggren

Linda Färggren

Projektledare Platsutveckling

Tel: 08-523 06931
linda.farggren@sodertalje.se

Maria Carapi, näringslivsutvecklare

Maria Carapi

Näringslivsutvecklare
Näringsliv & Projekt
08-5230 10 00 (vxl)
maria.carapi@sodertalje.se

Mirja Kaufmann

Mirja Kaufmann

Föräldraledig
Destination Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
mirja.kaufmann@sodertalje.se

Robil Haidari – projektledare

Robil Haidari

Utvecklingsstrateg,
Destination Södertälje
08-5230 10 00 (vxl)
robil.haidari@sodertalje.se

ds-kontaktperson_ulf_w

Ulf Westman

Evenemangsstrateg,
Platsutveckling
08-5230 10 00 (vxl)
ulf.westman@sodertalje.se