Stäng sidan

Kontakta Näringslivsavdelningen


tycktill

Tyck till om webbplatsen. Vi arbetar ständigt med att utveckla och förbättra vår webbplats och vill gärna höra vad du tycker.
Har du synpunkter, frågor, tips eller annat – kontakta oss. Tack för hjälpen!

Destination Södertälje

Näringslivsavdelningen

Södertälje kommun
Nyköpingsvägen 26, Södertälje
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
info@destinationsodertalje.se

ds-kontaktperson_anna_k

Anna Kock Kongani

Näringslivsutvecklare
08-5230 10 00 (vxl)
anna.kockkongani@sodertalje.se

Aydin Aho

Aydin Aho

Näringslivsavdelningen
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
aydin.aho@sodertalje.se

ds-kontaktperson_cissi_g2

Cissi Grape

Projektledare
Näringslivsavdelningen
08-5230 10 00 (vxl)
cissi.grape@sodertalje.se

Erik Uddén

Erik Uddén

Näringslivsavdelningen
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
erik.udden@sodertalje.se

Eva Helén

Eva Helén

Utvecklingsstrateg
Näringslivsavdelningen
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
eva.helen@sodertalje.se

Jeanette Freij

Jeanette Freij

Näringslivssamordnare,
Näringslivsavdelningen

Tel: 08-523 010 00 (vxl)
jeanette.freij@sodertalje.se

ds-kontaktperson_katarina_f

Katarina Forsgårdh

Näringslivsutvecklare
Näringslivsavdelningen
08-5230 10 00 (vxl)
katarina.forsgardh@sodertalje.se

Linda Färggren

Linda Färggren

Projektledare

Näringslivsavdelningen

Tel: 08-523 06931
linda.farggren@sodertalje.se

Maria Carapi, näringslivsutvecklare

Maria Carapi

Näringslivsutvecklare
Näringslivsavdelningen
08-5230 10 00 (vxl)
maria.carapi@sodertalje.se

Mirja Kaufmann

Mirja Kaufmann

Föräldraledig
Näringslivsavdelningen
Tel: 08-523 010 00 (vxl)
mirja.kaufmann@sodertalje.se

Robil Haidari – projektledare

Robil Haidari

Utvecklingsstrateg
Näringslivsavdelningen
08-5230 10 00 (vxl)
robil.haidari@sodertalje.se

ds-kontaktperson_ulf_w

Ulf Westman

Evenemangsstrateg,
Näringslivsavdelningen
08-5230 10 00 (vxl)
ulf.westman@sodertalje.se